eStore Frontpage (2.2.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Homepage
be: Хатняя старонка

en: Reset
be: Скінуць

en: Archive
be: Архіў

en: Archives
be: Архіў допісаў

en: All
be: Усе

en: Blog
be: Блог

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць
