eStore Frontpage (2.2.1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Homepage
da: Hjemmeside

en: Reset
da: Gendan

en: Archive
da: Arkiv

en: Archives
da: Arkiver

en: All
da: Alle

en: Panels
da: Paneler

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Products
da: Produkter

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: « First
da: « Første

en: Last »
da: Sidste »

en: Asc
da: Stigende

en: Basic site settings
da: Grundlæggende indstillinger
