eStore Frontpage (2.2.1) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Homepage
de: Startseite

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Archive
de: Archiv

en: Archives
de: Archive

en: All
de: Alle

en: Desc
de: Absteigend

en: Sort by
de: Sortierung

en: Products
de: Produkte

en: Apply
de: Anwenden

en: Page list
de: Seitenliste

en: Product Category
de: Produkt-Kategorien

en: Offset
de: Versatz

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: « First
de: « Anfang

en: Last »
de: Ende »

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Recent Posts
de: Letzte Artikel

en: All Products
de: Alle Produkte

en: Basic site settings
de: Grundeinstellungen der Website
