eStore Frontpage (2.2.1) - en to el translation catalogue (14 entries)

en: Homepage
el: Ιστοσελίδα

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Archive
el: Αρχειοθετημένο αρχείο

en: Archives
el: Αρχεία

en: All
el: Όλες

en: Desc
el: Φθί

en: Blog
el: Ιστολόγιο

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Products
el: Προϊόντα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
