eStore Frontpage (2.2.1) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Homepage
fi: Kotisivu

en: Reset
fi: Palauta

en: Archive
fi: Arkisto

en: Archives
fi: Arkistot

en: All
fi: Kaikki

en: Panels
fi: Paneelit

en: Blog
fi: Blogi

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Products
fi: Tuotteet

en: Apply
fi: Käytä

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: « First
fi: « Ensimmäinen

en: Last »
fi: Viimeinen »

en: Master
fi: Isäntä

en: All Products
fi: Kaikki tuotteet

en: Basic site settings
fi: Sivuston perusasetukset
