eStore Frontpage (2.2.1) - en to fr translation catalogue (16 entries)

en: Homepage
fr: Page d'accueil

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Archive
fr: Archiver

en: All
fr: Tout

en: Sort by
fr: Trier par

en: Products
fr: Produits

en: Apply
fr: Appliquer

en: Product Category
fr: Catégorie du produit

en: Offset
fr: Décalage

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: « First
fr: « Premier

en: Last »
fr: Dernier »

en: Master
fr: Principal

en: All Products
fr: Tous les produits

en: Basic site settings
fr: Paramètres de base du site
