eStore Frontpage (2.2.1) - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: Homepage
gl: Páxina de inicio

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Archive
gl: Arquivo

en: All
gl: Todo

en: Blog
gl: Blogue

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Products
gl: Produtos

en: Slider
gl: Deslizador

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »
