eStore Frontpage (2.2.1) - en to hr translation catalogue (10 entries)

en: Homepage
hr: Naslovnica

en: Reset
hr: Poništi

en: Archive
hr: Arhiva

en: All
hr: Svi

en: Panels
hr: Paneli

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Products
hr: Proizvodi

en: Apply
hr: Primjeni

en: Asc
hr: Uzlazno
