eStore Frontpage (2.2.1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Homepage
id: Laman beranda

en: Archive
id: Arsip

en: Archives
id: Arsip

en: All
id: Semua

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Products
id: Produk

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: « First
id: « Pertama

en: Last »
id: Terakhir »

en: Asc
id: Urutan turun

en: Basic site settings
id: Konfigurasi situs dasar
