eStore Frontpage (2.2.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Homepage
is: Heimasíða

en: Reset
is: Endursetja

en: Archive
is: Skjalasafn

en: All
is: Allt

en: Blog
is: Blogg

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Products
is: Vörur

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
