eStore Frontpage (2.2.1) - en to ja translation catalogue (20 entries)

en: Homepage
ja: ホームページ

en: Reset
ja: リセット

en: Archive
ja: アーカイブ

en: Archives
ja: アーカイブ

en: All
ja: すべて

en: Panels
ja: パネル

en: Desc
ja: 降順

en: Blog
ja: ブログ

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: Products
ja: 商品

en: Apply
ja: 適用

en: Page list
ja: ページリスト

en: Offset
ja: オフセット

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: « First
ja: « 最初

en: Last »
ja: 最後 »

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Basic site settings
ja: サイトの基本設定
