eStore Frontpage (2.2.1) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Homepage
ka: მთავარი გვერდი

en: All
ka: ყველა

en: Desc
ka: აღწერა

en: Blog
ka: ბლოგი

en: - All -
ka: - ყველა -
