eStore Frontpage (2.2.1) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Homepage
kn: ನೆಲೆಯ ಪುಟ

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Blog
kn: ಬ್ಲಾಗ್

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು
