eStore Frontpage (2.2.1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Homepage
lt: Svetainė

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Archive
lt: Archyvas

en: Archives
lt: Archyvai

en: All
lt: Visi

en: Blog
lt: Tinklaraštis

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Products
lt: Prekės

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »
