eStore Frontpage (2.2.1) - en to nl translation catalogue (16 entries)

en: Homepage
nl: Homepagina

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Archive
nl: Archief

en: Archives
nl: Archieven

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Products
nl: Producten

en: Apply
nl: Toepassen

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: « First
nl: « Eerste

en: Last »
nl: Laatste »

en: Asc
nl: Oplopend

en: All Products
nl: Alle producten

en: Basic site settings
nl: Basis site-instellingen
