eStore Frontpage (2.2.1) - en to nn translation catalogue (8 entries)

en: Homepage
nn: Heimeside

en: Reset
nn: Sett til standard

en: All
nn: Alle

en: Blog
nn: Blogg

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Products
nn: Varer

en: Apply
nn: Bruk

en: - All -
nn: - Alle -
