eStore Frontpage (2.2.1) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Homepage
pl: Strona domowa

en: Reset
pl: Resetuj

en: Archive
pl: Archiwizuj

en: Archives
pl: Archiwa

en: All
pl: Wszystko

en: Panels
pl: Panele

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Products
pl: Produkty

en: Slider
pl: Suwak

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Page list
pl: Lista stron

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: « First
pl: « Pierwsza

en: Last »
pl: Ostatnia »

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny

en: All Products
pl: Wszystkie produkty

en: Basic site settings
pl: Podstawowe ustawienia witryny
