eStore Frontpage (2.2.1) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Homepage
pt: Página Pessoal

en: Reset
pt: Reiniciar

en: Archive
pt: Arquivo

en: Archives
pt: Arquivos

en: All
pt: Todos

en: Panels
pt: Painéis

en: Blog
pt: Blogue

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Products
pt: Produtos

en: Apply
pt: Aplicar

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: « First
pt: « Primeira

en: Last »
pt: Última »

en: Master
pt: Principal

en: Basic site settings
pt: Definições básicas do sítio
