eStore Frontpage (2.2.1) - en to ro translation catalogue (16 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Archive
ro: Arhivă

en: Archives
ro: Arhive

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Products
ro: Produse

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert

en: Basic site settings
ro: Setări de bază ale site-ului
