eStore Frontpage (2.2.1) - en to ru translation catalogue (21 entries)

en: Homepage
ru: Домашняя страница

en: Reset
ru: Сбросить

en: Archive
ru: Архив

en: Archives
ru: Архивы

en: All
ru: Все

en: Panels
ru: Панели

en: Desc
ru: По убыванию

en: Blog
ru: Блог

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: Products
ru: Товары

en: Apply
ru: Применить

en: Page list
ru: Список страниц

en: Product Category
ru: Категория товара

en: Offset
ru: Пропустить

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Basic site settings
ru: Основные настройки сайта
