eStore Frontpage (2.2.1) - en to sk translation catalogue (15 entries)

en: Homepage
sk: Domovská stránka

en: Archives
sk: Archívy

en: All
sk: Všetky

en: Panels
sk: Panely

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Products
sk: Produkty

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: « First
sk: «

en: Last »
sk: »

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Basic site settings
sk: Základné nastavenia stránky
