eStore Frontpage (2.2.1) - en to uk translation catalogue (22 entries)

en: Homepage
uk: Головна сторінка

en: Reset
uk: Скинути

en: Archive
uk: Архів

en: Archives
uk: Архіви

en: All
uk: Все

en: Panels
uk: Панелі

en: Desc
uk: Спад

en: Blog
uk: Блоґ

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Products
uk: Товари

en: Slider
uk: Повзунок

en: Apply
uk: Застосувати

en: Offset
uk: Зміщення

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: « First
uk: « Перша

en: Last »
uk: Остання »

en: Asc
uk: Зрост

en: Master
uk: Головне

en: Recent Posts
uk: Останні публікації

en: All Products
uk: Всі товари

en: Basic site settings
uk: Основні налаштування сайту
