eStore Frontpage (2.2.1) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Homepage
ur: آبائی صفحہ

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Archive
ur: آرکائیو

en: Blog
ur: بلاگ

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
