Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: On
af: Op

en: Reset
af: Herstel

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Default
af: Verstek

en: All
af: Alle

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Apply
af: Pas toe

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy

en: - All -
af: - Alle -
