Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Title
am: ዓርእስት

en: Author
am: ደራሲ

en: Go to previous page
am: ወደ ቀድሞ ገጽ ሂድ

en: Go to next page
am: ወደ ሚቀጥለው ገጽ ሂድ

en: Default
am: ነባሪ

en: Published
am: የታተመ

en: Sort by
am: ደርድር

en: Go to first page
am: ወደ መጀመሪያ ገጽ ሂድ

en: Go to last page
am: ወደ መጨረሻ ገጽ ሂድ

en: Primary tabs
am: ቀዳሚ ትሮች

en: Secondary tabs
am: ሁለተኛ ትሮች
