Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to ar translation catalogue (33 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Title
ar: العنوان

en: Author
ar: المؤلف

en: On
ar: في

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Feed
ar: التلقيمة

en: Go to previous page
ar: الذهاب إلى الصفحة السابقة

en: Go to next page
ar: الذهاب إلى الصفحة التالية

en: Default
ar: الافتراضي

en: Updated
ar: التحديث

en: Components
ar: المكونات

en: All
ar: الكل

en: Breadcrumb
ar: مسار التنقل

en: Off
ar: إيقاف

en: Published
ar: منشور

en: Desc
ar: تنازلي

en: Add new comment
ar: إضافة تعليق جديد

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Changed
ar: تم التغير

en: New
ar: جديد

en: ‹ Previous
ar: ‹ السابق

en: Next ›
ar: التالي ›

en: Next page
ar: الصفحة التالية

en: Apply
ar: تطبيق

en: Go to first page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأولى

en: Go to last page
ar: الذهاب إلى الصفحة الأخيرة

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Skip to main content
ar: تجاوز إلى المحتوى الرئيسي

en: Primary tabs
ar: التبويبات الأساسية

en: Secondary tabs
ar: التبويبات الفرعية

en: - All -
ar: - الكل -

en: Text Formats
ar: تنسيقات النص

en: Asc
ar: تصاعدي
