Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Home
az: Baş səhifə

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: On
az: Aktiv

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Feed
az: Nəticə

en: Go to previous page
az: Əvvəlki səhifəyə keç

en: Go to next page
az: Növbəti səhifəyə keç

en: Default
az: Susmaya görə

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Components
az: Komponentlər

en: All
az: Hammısı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Off
az: Söndürülüb

en: Published
az: Nəşr edilmişdir

en: Desc
az: azaldın

en: Add new comment
az: Yeni şərh əlavə et

en: Sort by
az: Sırala

en: Changed
az: Dəyişdi

en: New
az: Yeni

en: ‹ Previous
az: ‹ Əvvəlki

en: Next ›
az: Sonrakı ›

en: Next page
az: Növbəti səhifə

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Go to first page
az: Birinci səhifəyə keçin

en: Go to last page
az: Son səhifəyə keçin

en: Offset
az: Ofset

en: Skip to main content
az: Əsas kontentə keçin

en: Primary tabs
az: Əsas tablar

en: Secondary tabs
az: İkinci dərəcəli nişanlar

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: Pagination
az: Səhifələmə

en: Published status
az: Dərc statusu
