Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to bg translation catalogue (17 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Title
bg: Заглавие

en: Author
bg: Автор

en: On
bg: Включи

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Default
bg: По подразбиране

en: Updated
bg: Обновено

en: All
bg: Всички

en: Off
bg: Изключи

en: Published
bg: Публикувано

en: Add new comment
bg: Коментар

en: Apply
bg: Търси

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница

en: Skip to main content
bg: Премини към основното съдържание
