Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
