Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (42 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: On
ca: Actiu

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Feed
ca: Canal

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Default
ca: Per defecte

en: Updated
ca: Actualitzat

en: All
ca: Tot

en: Breadcrumb
ca: Fil d'ariadna

en: Off
ca: Inactiu

en: Published
ca: Publicat

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Changed
ca: Canviat

en: New
ca: Nou

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Apply
ca: Aplica

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Skip to main content
ca: Vés al contingut

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Pagination
ca: Paginació

en: Published status
ca: Estat de publicació

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Text Formats
ca: Formats de text

en: Last page
ca: Última pàgina

en: Welcome!
ca: Benvingut/da!

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
ca: Encara no heu creat cap tipus de contingut. Aneu a la <a href="@create_content">pàgina de creació de tipus de contingut</a> per afegir un tipus de contingut nou.

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Page @items.current
ca: Pàgina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date

en: All content promoted to the front page.
ca: Tot el contingut promocionat a la portada.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
ca: No s'ha creat encara cap contingut per a la portada.<br />Seguiu la <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/ca/docs/user_guide/ca/index.html">Guia d'Usuari</a> per a començar a construir el vostre lloc.
