Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to el translation catalogue (36 entries)

en: Home
el: Αρχική

en: Title
el: Τίτλος

en: Author
el: Συντάκτης

en: On
el: Ανοικτό

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Feed
el: Ροή

en: Go to previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Go to next page
el: Επόμενη σελίδα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Components
el: Συστατικά

en: All
el: Όλες

en: Off
el: Κλειστό

en: Published
el: Δημοσιευμένο

en: Desc
el: Φθί

en: Add new comment
el: Προσθήκη νέου σχολίου

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: New
el: Δημιουργία

en: ‹ Previous
el: ‹ Προηγούμενο

en: Next ›
el: Επόμενο ›

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Go to first page
el: Πρώτη σελίδα

en: Go to last page
el: Τελευταία σελίδα

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Skip to main content
el: Παράκαμψη προς το κυρίως περιεχόμενο

en: Primary tabs
el: Πρωτεύουσες καρτέλες

en: Secondary tabs
el: Δευτερεύουσες καρτέλες

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Pagination
el: Σελιδοποίηση

en: Published status
el: Κατάσταση δημοσίευσης

en: Previous page
el: Προηγούμενη σελίδα

en: Text Formats
el: Μορφότυποι κειμένου

en: Asc
el: Αύξ

en: All content promoted to the front page.
el: Όλο το περιεχόμενο που είναι προωθημένο στην αρχική σελίδα.
