Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to eo translation catalogue (19 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Title
eo: Titolo

en: Author
eo: Aŭtoro

en: On
eo: Ŝaltita

en: Reset
eo: Restarigu

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Published
eo: Publikigita

en: Desc
eo: malkreske

en: Add new comment
eo: Aldonu novan komenton

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Apply
eo: Apliku

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: Asc
eo: kreske
