Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (42 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Title
et: Pealkiri

en: Author
et: Autor

en: On
et: Sees

en: Reset
et: Tühista

en: Feed
et: Andmevoog

en: Go to previous page
et: Mine eelmisele lehele

en: Go to next page
et: Mine järgmisele lehele

en: Default
et: Vaikimisi

en: Updated
et: Uuendatud

en: Components
et: Komponendid

en: All
et: Kõik

en: Breadcrumb
et: Leivapuru

en: Off
et: Väljas

en: Published
et: Avaldatud

en: Desc
et: Kahanev

en: Add new comment
et: Lisa kommentaar

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Changed
et: Muudetud

en: New
et: Uus

en: ‹ Previous
et: ‹ Eelmine

en: Next ›
et: Järgmine ›

en: Next page
et: Järgmine leht

en: Apply
et: Rakenda

en: Go to first page
et: Mine esimesele lehele

en: Go to last page
et: Mine viimasele lehele

en: Offset
et: Nihe

en: Skip to main content
et: Liigu edasi põhisisu juurde

en: Primary tabs
et: Peasakid

en: Secondary tabs
et: Alamsakid

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Published status
et: Avaldamise staatus

en: Previous page
et: Eelmine leht

en: Text Formats
et: Tekstivormingud

en: Asc
et: Kasvav

en: Last page
et: Viimane leht

en: First page
et: Esimene leht

en: Page @items.current
et: Lehekülg @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
et: Sisestatud @author_name poolt @date

en: All content promoted to the front page.
et: Kogu avalehele määratud sisu.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
et: Avalehte pole veel loodud.<br/>Vaata <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">kasutaja juhendit</a> saidi ehitamise alustamiseks.
