Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to fi translation catalogue (39 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Title
fi: Otsikko

en: Author
fi: Tekijä

en: On
fi: Käytössä

en: Reset
fi: Palauta

en: Feed
fi: Syöte

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Default
fi: Oletus

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Components
fi: Komponentit

en: All
fi: Kaikki

en: Breadcrumb
fi: Murupolku

en: Off
fi: Pois päältä

en: Published
fi: Julkaistu

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Changed
fi: Muuttunut

en: New
fi: Uusi

en: ‹ Previous
fi: ‹ Edellinen

en: Next ›
fi: Seuraava ›

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Apply
fi: Käytä

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Skip to main content
fi: Hyppää pääsisältöön

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Published status
fi: Julkaisutila

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Text Formats
fi: Tekstimuodot

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Page @items.current
fi: Sivu @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date

en: All content promoted to the front page.
fi: Kaikki etusivulle nostettu sisältö.
