Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Home
is: Heim

en: Title
is: Yvirskrift

en: Author
is: Høvundur

en: Reset
is: Tómstilla

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Default
is: Standard

en: Updated
is: Dagført

en: All
is: Øll

en: Published
is: Útgivið

en: Add new comment
is: Ger viðmerking

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
