Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to gu translation catalogue (12 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: On
gu: ચાલુ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: All
gu: બધા

en: Published
gu: પ્રકાશિત

en: Add new comment
gu: નવી ટિપ્પણી ઉમેરો

en: Changed
gu: બદલ્યું

en: Apply
gu: લાગુ કરો

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
