Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to he translation catalogue (43 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Author
he: מחבר/ת

en: On
he: פעיל

en: Reset
he: איתחול

en: Feed
he: פיד

en: Go to previous page
he: לעמוד הקודם

en: Go to next page
he: לעמוד הבא

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Updated
he: עודכן

en: Components
he: רכיבים

en: All
he: הכל

en: Breadcrumb
he: שביל ניווט

en: Off
he: כבוי

en: Published
he: מפורסם

en: Desc
he: יורד

en: Add new comment
he: הוספת תגובה חדשה

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Changed
he: השתנה

en: New
he: חדש

en: ‹ Previous
he: ‹ הקודם

en: Next ›
he: הבא ›

en: Next page
he: הדף הבא

en: Apply
he: החל

en: Go to first page
he: לעמוד הראשון

en: Go to last page
he: לעמוד האחרון

en: Offset
he: היסט

en: Skip to main content
he: דילוג לתוכן העיקרי

en: Primary tabs
he: לשוניות ראשיות

en: Secondary tabs
he: לשוניות משניות

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Pagination
he: דפדוף

en: Published status
he: מצב פרסום

en: Previous page
he: הדף הקודם

en: Text Formats
he: מבני טקסט

en: Asc
he: סדר עולה

en: Last page
he: הדף האחרון

en: Welcome!
he: ברוכים הבאים

en: First page
he: דף ראשון

en: Page @items.current
he: עמוד @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
he: נכתב ע"י @author_name ב@date

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
he: לא נוצר עדיין תוכן שניתן להציג בדף הבית<br/>
    כדי להתחיל בבניית האתר עקבו אחרי ההנחיות<a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">במדריך למשתמש</a> .
