Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to ht translation catalogue (16 entries)

en: Author
ht: Otè

en: On
ht: Ouvè

en: Default
ht: Pa defo

en: Updated
ht: A jou

en: All
ht: Tout

en: Off
ht: Fèmen

en: Desc
ht: Des

en: Changed
ht: Chanje

en: ‹ Previous
ht: ‹ Presedan

en: Next ›
ht: Swivan ›

en: Apply
ht: Aplike

en: Skip to main content
ht: Ale nan kontni prensipal la

en: Secondary tabs
ht: Dezyèm kolòn

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
