Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to hu translation catalogue (45 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: On
hu: Be

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Feed
hu: Hírcsatorna

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Updated
hu: Frissítve

en: Components
hu: Összetevők

en: All
hu: Mind

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Off
hu: Ki

en: Published
hu: Közzétéve

en: Desc
hu: Csökk

en: Add new comment
hu: Új hozzászólás

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Changed
hu: Módosítva

en: New
hu: Új

en: ‹ Previous
hu: ‹ Előző

en: Next ›
hu: Következő ›

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Offset
hu: Eltolás

en: Skip to main content
hu: Ugrás a tartalomra

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Published status
hu: Közzététel állapota

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Text Formats
hu: Szövegformátumok

en: Asc
hu: Növ

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: Welcome!
hu: Üdvözlet!

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hu: Még nincsenek tartalomtípusok létrehozva. A <a href="@create_content">tartalomtípus létrehozása oldalon</a> lehet új tartalomtípusokat hozzáadni.

en: First page
hu: Első oldal

en: Page @items.current
hu: @items.current. oldal

en: Submitted by @author_name on @date
hu: @author_name küldte be @date időpontban

en: All content promoted to the front page.
hu: A kezdőlapon közzétett összes tartalom.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
hu: Még nem lett létrehozva címlapra kerülő tartalom. A <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/hu/docs/user_guide/hu/index.html">Drupal 8 Kézikönyv</a> hasznos kiindulási pont lehet a webhelyépítés első lépéseihez.
