Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Updated
hy: Թարմացվել է

en: Published
hy: Հրապարակված

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Text Formats
hy: Տեքստի ֆորմատներ

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
hy: Դուք դեռ չեք ստեղծել որևէ բովանդակության տեսակ: Գնացեք <a href="@create_content"> բովանդակության տեսակի ստեղծման էջ</a> ավելացրեք նոր բովանդակության տեսակ:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
