Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (22 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Title
jv: Judul

en: Author
jv: Penulis

en: Reset
jv: Baléknā

en: Feed
jv: Pasokan

en: Go to previous page
jv: Kācā sakdurungé

en: Go to next page
jv: Kācā terusané

en: Default
jv: Gawan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: All
jv: Kabèh

en: Breadcrumb
jv: Bilah papan

en: Published
jv: Dipacak

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Add new comment
jv: Tambah komèntar anyar

en: Go to first page
jv: Kācā pertama

en: Go to last page
jv: Kācā terakhir

en: Skip to main content
jv: Liwati nang kontèn utama

en: Primary tabs
jv: Tab Primer

en: Secondary tabs
jv: Tab sékundér

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Text Formats
jv: Format tèks

en: Asc
jv: Urut Maju
