Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Title
ka: სათაური

en: Author
ka: ავტორი

en: On
ka: ჩართვა

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Updated
ka: განახლებულია

en: All
ka: ყველა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Desc
ka: აღწერა

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: New
ka: ახალი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა

en: - All -
ka: - ყველა -

en: Text Formats
ka: ტექსტის ფორმატები
