Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Home
kk: Басты бет

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Reset
kk: Ысыру

en: Go to previous page
kk: Алдыңғы бетке көшу

en: Go to next page
kk: Келесі бетке көшу

en: Default
kk: Стандартты

en: All
kk: Барлық

en: Published
kk: Жарияланған

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: Go to first page
kk: Бірінші бетке көшу

en: Go to last page
kk: Соңғы параққа көшу
