Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (16 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Title
ku: ناونیشان

en: Author
ku: نووسەر

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Go to previous page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی پێشوو

en: Go to next page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی داهاتوو

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: All
ku: هەموو

en: Published
ku: بڵاوکراوەتەوە

en: Add new comment
ku: بۆچوونێکی نوێ بنووسه‌

en: Next page
ku: پەڕەی داهاتوو

en: Go to first page
ku: بڕۆ بۆ پەڕەی یەکەم

en: Go to last page
ku: بڕۆ بۆ په‌ڕه‌ی کۆتا

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: Text Formats
ku: فۆرماتەکانی دەق
