Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Home
ml: പൂമുഖം

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Author
ml: ലേഖകൻ

en: On
ml: ഓൺ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Feed
ml: ഫീഡ്

en: Go to previous page
ml: മുമ്പത്തെ താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Go to next page
ml: അടുത്ത താളിലേക്ക് പോകൂക

en: Published
ml: പ്രസിദ്ധീകരിച്ചവ

en: Go to first page
ml: ആദ്യ താളിലേക്ക് പോകുക

en: Go to last page
ml: അവസാനത്തെ താളിലേക്ക് പോകുക
