Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to mn translation catalogue (11 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Title
mn: Гарчиг

en: Author
mn: Зохиогч

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Default
mn: Анхны утга

en: All
mn: Бүгд

en: Published
mn: Хэвлэгдсэн

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх

en: Text Formats
mn: Бичвэрийн хэлбэрүүд
