Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Author
nl: Auteur

en: On
nl: Aan

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Default
nl: Standaard

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Components
nl: Componenten

en: All
nl: Alle

en: Breadcrumb
nl: Kruimelpad

en: Off
nl: Uit

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Desc
nl: Aflopend

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Changed
nl: Gewijzigd

en: New
nl: Nieuwe

en: ‹ Previous
nl: ‹ Vorige

en: Next ›
nl: Volgende ›

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Apply
nl: Toepassen

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Pagination
nl: Paginering

en: Published status
nl: Publicatiestatus

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Text Formats
nl: Tekstopmaken

en: Asc
nl: Oplopend

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: Welcome!
nl: Welkom!

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
nl: Er zijn nog geen inhoudstypes aangemaakt. Ga naar de pagina <a href="@create_content">inhoudstype toevoegen</a> om een inhoudstype aan te maken.

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Page @items.current
nl: Pagina @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: All content promoted to the front page.
nl: Alle inhoud die wordt aangeraden op de voorpagina.

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
nl: Er is nog geen inhoud gemaakt voor de voorpagina.<br />Volg de <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Gebruikershandleiding</a> om uw site te bouwen.
