Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: Home
oc: Acuèlh

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: On
oc: Activat

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Feed
oc: Flux

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Default
oc: Per defaut

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: All
oc: Tot

en: Breadcrumb
oc: Fial d'Ariana

en: Off
oc: Desactivat

en: Published
oc: Publicat

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Sort by
oc: Triar per

en: Changed
oc: Modificat

en: New
oc: Novèl

en: Apply
oc: Aplicar

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Offset
oc: Decalatge

en: Skip to main content
oc: Anar al contengut principal

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -

en: Text Formats
oc: Formats de tèxte
