Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to ps translation catalogue (16 entries)

en: Home
ps: کور

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Default
ps: تلواله

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: All
ps: ټول

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: New
ps: نوی

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Skip to main content
ps: اصلي منځپانګه دانګل

en: - All -
ps: - ټول -

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: Text Formats
ps: متن بڼې

en: First page
ps: لومړی پاڼې
