Every Template is a Component (1.0.0-beta1) - en to sk translation catalogue (42 entries)

en: Home
sk: Domov

en: Title
sk: Názov

en: Author
sk: Autor

en: On
sk: Zapnúť

en: Feed
sk: Kanál správ

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Default
sk: Predvolené

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Components
sk: Komponenty

en: All
sk: Všetky

en: Breadcrumb
sk: Omrvinka

en: Off
sk: Vypnúť

en: Published
sk: Zverejnené

en: Desc
sk: Zostupne

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Changed
sk: Zmenené

en: ‹ Previous
sk: ‹ Predchádzajúci

en: Next ›
sk: Ďalej

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Apply
sk: Použiť

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Offset
sk: Ofset

en: Skip to main content
sk: Skočiť na hlavný obsah

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Published status
sk: Stav zverejnenia

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Text Formats
sk: Textové formáty

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Last page
sk: Posledná strana

en: Welcome!
sk: Vitajte!

en: You have not created any content types yet. Go to the <a href="@create_content">content type creation page</a> to add a new content type.
sk: You have not created any content types yet. <a href="@create_content">Prejdite na stránku pre vytvorenie typu obsahu</a> a pridajte nový typ obsahu.

en: First page
sk: Prvá strana

en: Page @items.current
sk: Strana @items.current

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: No front page content has been created yet.<br/>Follow the <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">User Guide</a> to start building your site.
sk: Na titulnú stránku zatiaľ nebol pridaný žiadny obsah. Postupujte podľa <a target="_blank" href="https://www.drupal.org/docs/user_guide/en/index.html">Používateľskej príručky</a> a začnite budovať váš web.
